• 03039, м. Київ, вул. Голосіївська 7
  • (044) 229-91-22

Про нас

Image
Image

Хто ми

ТОВ "АЛЛЬГРУП-Україна" - це компанія, яка займається постачанням промислових хімічних насосів від провідних європейських брендів. Ми працюємо на ринку України з 2008 року і за цей час зарекомендували себе як надійний постачальник якісного насосного обладнання.

"АЛЛЬГРУП-Україна" є офіційним дистриб'ютором таких відомих виробників насосів, як Allweiler, Imo, Houttuin, Lutz, Jesco та Argal. Завдяки широкому вибору типів насосів, обслуговуємо різні галузі промисловості, включаючи нафтогазову, хімічну, металургійну, енергетичну, машинобудівну, сільськогосподарську, фармацевтичну, картонно-паперову, виробництво будівельних матеріалів, водоочищення, водопідготовку, а також лакофарбове виробництво. Наш асортимент насосів Allweiler, Imo, Houttuin, Lutz, Jesco та Argal охоплює рішення, розроблені з урахуванням специфічних потреб  галузей, забезпечуючи оптимальну продуктивність і надійність у кожному застосуванні.

 Компанія "АЛЛЬГРУП-Україна" пишається тим, що постачає найсучасніші насосні рішення для різних галузей промисловості, водночас дотримуючись принципів екологічної відповідальності та енергоефективності.

Наші зобов'язання виходять за рамки надання виняткових насосних рішень; ми приділяємо пріоритетну увагу екологічній відповідальності, співпрацюючи з виробниками, які прагнуть мінімізувати вплив на навколишнє середовище.

Наша компанія "АЛЛЬГРУП-Україна" забезпечує не тільки постачання якісного насосного обладнання, а й допомагає нашим клієнтам у підборі оптимального рішення, з урахуванням фінансових умов, та підготовці необхідної документації. Фахівці компанії "АЛЛЬГРУП-Україна" завжди готові допомогти вашому персоналу в обслуговуванні та експлуатації обладнання яке постачаємо.

 "АЛЛЬГРУП-Україна" працює безпосередньо з заводами-виробниками Allweiler, Imo, Houttuin, Lutz, Jesco та Argal насосного обладнання та забезпечує постійний зв'язок з нашими клієнтами на всіх етапах роботи від проєкту до постачання.  Завжди працюємо над новими креативними ідеями та стратегіями, щоб задовольнити потреби наших клієнтів у досягненні їхніх цілей.

ЛАСКАВО ПРОСИМО

Інноваційні насосні рішення прокладають шлях до успіху

Компанія з великим гордощами оголошує, що її успіхи в досягненні визнані та відзначені важливими нагородами. Наша команда надає велику цінність своїм клієнтам, і ми пишаємося тим, що ця робота була визнана на високому рівні.
Нагороди підтверджують наше прагнення до відмінності, і вони стають мотивацією для нашої команди продовжувати рости і розвиватися. Ми завжди ставимо перед собою високі цілі та прагнемо досягти їх з великою відданістю та ентузіазмом.

Наші цінності

Image

Близькість до клієнтів

√ Розуміти та передбачати потреби клієнтів
√ Бути гнучкими та оперативними
√ Цінувати глибокі, довгострокові

Image

Команда перш за все

√ Бути доступними
√ Нагороджувати та визнавати
√ Поважати та цінувати думку 
Image

Зобов'язання та підзвітність

√ Брати на себе відповідальність
√ Бути захопленими
√ Бути уважними
Image

Досконалість та інновації

√ Бути творчими та інноваційними
√ Знаходить ефективні рішення
√ Надавати якісні товари, послуги та 
    рішення

КОНТАКТИ

Надішліть нам свій запит, і ми відповімо вам

Форма запиту
Про нас

«АЛЛЬГРУП-Україна» — продаємо насоси промислового призначення від провідних європейських та американських виробників. Наше обладнання використовується практично у всіх сферах промисловості – від металургії, енергетики до харчової та фармацевтичної індустрії.

Підпишіться