• 03039, м. Київ, вул. Голосіївська 7
  • (044) 229-91-22

Виробники

ВИСОЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ

Провідні галузеві бренди для вирішення глобальних завдань

Компанія ТОВ "АЛЛЬГРУП-УКРАЇНА" побудувала свій бізнес на сильних продуктах та послугах, які є лідерами в галузі завдяки спеціальним технологіям насосів та клапанів, а також рішенням для роботи з рідинами. Хоча наші бренди аерокосмічної, оборонної та промислової продукції є повним спектром різноманітних продуктів з глибоким досвідом у критичних та вимогливих додатках, вони поділяють цілеспрямованість та відданість клієнтам. Стратегічні лідери ринку ТОВ "АЛЛЬГРУП-УКРАЇНА" та їх команди використовують ці бренди для розробки та надання індивідуальних рішень, підкріплених кваліфікованим обслуговуванням та підтримкою, які відповідають конкретним потребам клієнтів у всьому світі.

+380 504078334

Замовити та купити промислові насоси Allweiler, Imo, Houttuin/Circor, Lutz-Jesco, Argal європейської якості в АЛЛЬГРУП-УКРАЇНА з доставкою та гарантією в Україні. Найвищі стандарти якості, швидка доставка та гарантована надійність вашого обладнання. Обирайте якість для вашого бізнесу! 

Про нас

«АЛЛЬГРУП-Україна» — продаємо насоси промислового призначення від провідних європейських та американських виробників. Наше обладнання використовується практично у всіх сферах промисловості – від металургії, енергетики до харчової та фармацевтичної індустрії.

Підпишіться