• 03039, м. Київ, вул. Голосіївська 7
  • (044) 229-91-22

LUTZ

Ваш найкращий вибір - вибір LUTZ

Jesco

Насоси Lutz для бочок та контейнерів


Lutz пропонує комплексні рішення. Незалежно від того, чи ви хочете повний комплект або індивідуальний пристрій, Lutz пропонує рішення, які добре підходять саме Вам. Відповідний комплект гарантує ефективну та безпечну роботу в усіх сферах застосування. Головне для нас – Ваша безпека. Насоси Lutz сертифіковані на відповідність встановленим стандартам та директивам. Вони відповідають директивам ATEX, UL, PTB, VDE та CE. Безпека перш за все. З насосами Lutz ви залишаєтеся мобільними та гнучкими для своїх майбутніх потреб.

Image
Image

Турбота про безпеку та надійність, а також відповідальна реакція на зміни були основними факторами, які допомогли нам стати міжнародно успішною компанією. Наша прихильність цим турботам при задоволенні потреб наших клієнтів забезпечила та буде слугувати основою для здорових інноваційних ідей. Lutz - надійний партнер у галузі професійного поводження з рідинами. Як виробник інноваційних та високоякісних насосів ми підтримуємо наших клієнтів у пошуку відповідних рішень для їх вимог щодо поводження з рідинами. Наша продукція, а також наша мережа продажів та сервісного обслуговування сприяють безпеці у роботі з рідинами та захисту навколишнього середовища в усьому світі.

Місія LUTZ


Відповідальність, безпека, надійність та прогрес – цінності, які мають давню традицію у Lutz. Ця філософія зробила нас всесвітньо успішною компанією та продовжуватиме формувати міцну основу для розвитку інноваційних ідей. У скромних повоєнних умовах Карл Лутц заснував компанію та успішно і відповідально керував нею протягом десятиліть. Сьогодні група Lutz складається з високоефективних компаній, що працюють у різних галузях промисловості, розташованих у Німеччині та за її межами. Ми продовжуємо пишатися послідовним розвитком налагодженого сімейного бізнесу.

Наші ринки так само складні, як канали збуту та методи виробництва. Протягом понад 60 років нашої історії основна увага завжди приділялася досягненню довгострокового зростання та стабільності. Наш широкий асортимент продукції в поєднанні з рядом клієнтів у різних сегментах ринку буде і надалі сприяти забезпеченню конкурентоспроможності компанії в майбутньому. Досягнення в галузі розвитку у поєднанні зі стратегічним маркетингом роблять акцент на довгостроковій спрямованості нашої компанії. Максимальне використання можливостей продажу, розробки та виробництва ще більше підвищить нашу ефективність.

Сьогодні досконала технологія є основою для добрих стосунків між постачальником та покупцем для більшості користувачів. Тому близькість до клієнтів та якісне обслуговування є ключовими факторами для продовження нашого успіху. Вигода для клієнта для нас на першому плані. Наша мета полягає в тому, щоб наші співробітники та представники у всьому світі були компетентними партнерами для клієнта. Співробітників Lutz відрізняють кваліфікація, професіоналізм, уміння працювати в команді, гнучкість та безпека прийняття рішень. Це дає нам впевненість та здатність разом формувати майбутнє.

+380 504078334

Замовити та купити бочкові та контейнерні насоси Lutz європейської якості в АЛЛЬГРУП-УКРАЇНА з доставкою та гарантією в Україні. Найвищі стандарти якості, швидка доставка та гарантована надійність вашого обладнання. Обирайте якість для вашого бізнесу! 

Про нас

«АЛЛЬГРУП-Україна» — продаємо насоси промислового призначення від провідних європейських та американських виробників. Наше обладнання використовується практично у всіх сферах промисловості – від металургії, енергетики до харчової та фармацевтичної індустрії.

Підпишіться