• 03039, м. Київ, вул. Голосіївська 7
  • (044) 229-91-22

JESCO

JESCO

Jesco

Для чого ускладнювати, коли можна зробити просто?


Lutz-Jesco – насосна компанія з Wedemark, Німеччина з давніми традиціями.

Високоякісна питна вода, вода для плавальних басейнів та екологічно чисті промислові стічні води вимагають високої точності та надійності у всіх компонентах водного контуру для контролю та регулювання якості води. Протягом 60 років бренд Jesco асоціюється з потужними та різноманітними лінійками продукції, а також успішною установкою та експлуатацією дозуючих установок по всьому світу. Наша компанія протягом багатьох років представляє інноваційні рішення для знезараження води у басейнах, очищення питної води та очищення стічних вод.

Продукція для рідких, твердих та газоподібних середовищ, що випускається нашими підрозділами за технологією дозування та транспортування, така як насоси, що дозують, перистальтичні насоси, регулятори і дозатори сухих речовин, щодня залишає наші виробничі площі та відправляється в різні куточки світу. Також є вузли вимірювання та контролю для рідких та газоподібних середовищ, комплексні системи для знезараження питної води, хімічно стійкі високопродуктивні відцентрові насоси та індивідуальні рішення для дозування.

Image
Image

В даний час Lutz-Jesco виробляє та продає понад 150 різних продуктів з кількома тисячами варіантів у головному офісі у Wedemark. Маючи інші філії в Австрії, Угорщині, Нідерландах, Великобританії, США, Об'єднаних Арабських Еміратах та Малайзії, Lutz-Jesco створила міжнародну мережу продажів, підтримки та виробництва. Lutz-Jesco представлена в 70 країнах світу. Компанія Lutz-Jesco сертифікована за стандартами ISO 9001:2015 з управління якістю та ISO 14001:2015 з охорони навколишнього середовища.

Міссія JESCO


Завдяки своєму досвіду Lutz-Jesco є вашим надійним постачальником у всіх сферах підготовки та очищення води.

Будучи постачальником комплектних систем або компонентів для дозування рідин, твердих речовин та газів з відповідним вибором та постачанням вимірювальних та дозуючих пристроїв, ми допомагаємо нашим клієнтам вирішувати їхні потреби.

Ми досягаємо задоволеності клієнтів завдяки нашій всесвітній мережі продажу та обслуговування, яка гарантує гнучкого та надійного партнера.

+380 504078334

Замовити та купити  насоси дозатори, системи дозування та водопідготовки Jesco, європейської якості в АЛЛЬГРУП-УКРАЇНА з доставкою та гарантією в Україні. Найвищі стандарти якості, швидка доставка та гарантована надійність вашого обладнання. Обирайте якість для вашого бізнесу! 

Про нас

«АЛЛЬГРУП-Україна» — продаємо насоси промислового призначення від провідних європейських та американських виробників. Наше обладнання використовується практично у всіх сферах промисловості – від металургії, енергетики до харчової та фармацевтичної індустрії.

Підпишіться