• 03039, м. Київ, вул. Голосіївська 7
  • (044) 229-91-22

IMO

Плавна, тиха робота

IMO

Насоси IMO перевірена конструкція для точності, довговічності та максимальної енергоефективності


В даний час по всьому світу експлуатуються мільйони насосів і репутація компанії Imo як виробника безшумних і надійних насосів має великий успіх.

Під час того, що він пізніше назвав «нудною ніччю в заводській випробувальній лабораторії», Карл Монтеліус накидав ідею насоса з трьома гвинтами, що зчіпляються, обертаються таким чином, щоб вони взаємно герметизувалися.

Шановний шведський інженер, на рахунку якого вже 60 патентів (включаючи перший телефон-автомат), Монтеліус розглядав цікаві ротори як кумедну інтелектуальну головоломку, працюючи майже щовечора протягом 1923 року над розробкою математичних алгоритмів ниток. У 1931 році Монтеліус зв'язався з фінансистом Бенгтом Інгестром і сформував Aktiebolaget IMO-Industri, взявши назву IMO від своїх імен Інгестром та Монтеліус.

Його кропітка робота дозволила створити елегантну конструкцію першого у світі багатогвинтового насоса. Точно розрахований профіль різьблення ротора запобігає вібрації і робить гвинтовий насос Imo плавним і безшумним навіть при роботі на високих швидкостях та високому тиску. Простота конструкції є однією з причин того, що зараз по всьому світу експлуатуються буквально мільйони таких насосів у тисячах різних областей застосування.

Image
Image

CIRCOR Pumps North America LLC є провідним продавцем та виробником світового класу продукції Imo Pump з конкурентними перевагами. Розвиваючи мережі постачальників, дистриб'юторів та клієнтів для різних галузей та сегментів ринку, ми досягаємо глобального охоплення. Виробляючи роторні об'ємні тригвинтові та шестерні насоси, марка Imo Pump відповідає суворим вимогам наших клієнтів та може забезпечити точну та надійну роботу. Наш досвідчений інженерний персонал може допомогти вам вирішити будь-яку проектну, інженерну чи технологічну проблему. Галузі в яких застосовуєтьсяпродукція IMO включають вуглеводневу та хімічну переробку, транспортування сирої нафти, військово-морський та комерційний флот, виробництво електроенергії, целюлозно-паперову промисловість, гідравлічний ліфт та загальне машинобудування. Виробництво здійснюється відповідно до систем управління ISO 9001. Ми також отримали сертифікат TS 16946, вищий стандарт автомобільної якості.

Галузі застосування


CIRCOR пропонує рішення, орієнтовані на клієнта, на стратегічних глобальних ринках, де складні завдання, суворі умови та ситуації з високими ставками потребують точної роботи та надійності. Доставка туди, де відмова неможлива, CIRCOR | IMO пропонує клієнтам портфоліо насосних продуктів та систем, а також багатий досвід та знання у критичних галузях застосування.

Перевірена технологія тригвинтового насоса IMO перекачує буквально мільйони галонів рідини на день по всьому світу.

Промисловість

351 144 001 3500pxХімічна
Целюлозно-паперова
Екологія Гірничодобувна та
переробна промисловість Машини Коробки передач та компресори Електромобілі Інструментальні верстати Будівництво та будівництво Опалення та охолодження Промислові котли+380 504078334

Замовити та купити промислові насоси Allweiler, Imo, Houttuin/Circor, європейської якості в АЛЛЬГРУП-УКРАЇНА з доставкою та гарантією в Україні. Найвищі стандарти якості, швидка доставка та гарантована надійність вашого обладнання. Обирайте якість для вашого бізнесу! 

Про нас

«АЛЛЬГРУП-Україна» — продаємо насоси промислового призначення від провідних європейських та американських виробників. Наше обладнання використовується практично у всіх сферах промисловості – від металургії, енергетики до харчової та фармацевтичної індустрії.

Підпишіться