• 03039, м. Київ, вул. Голосіївська 7
  • (044) 229-91-22

HOUTTUIN

Houttuin

Image

Спадщина енергоефективної продуктивності живе

Початковою інновацією компанії HOUTTUIN був насос, який міг перекачувати великі обсяги в'язких рідин за мінімальних втрат енергії. Ефективність прижилася.
Houttuin, торгова марка CIRCOR, розробила оригінальну конструкцію насоса, яка стала зразком для сучасних низьконапірних двогвинтових об'ємних роторних насосів прямого витіснення. Ці насоси, спочатку побудовані в 1929 році для голландської вугільної промисловості, зміцнили нашу репутацію виробника високоякісних, енергоефективних та економічних промислових насосів.

Насоси Houttuin використовуються у всьому світі в різних галузях промисловості, включаючи хімічну та нафтохімічну промисловість, резервуарні парки, електростанції, офшорні установки, нафтопереробку, суднобудування та суднобудування, виробництво мила, продукти харчування, напої, пластмаси та цукор.

Для виробництва складних гвинтових валів із надзвичайно високими допусками, необхідними для насосів, Houttuin використовує спеціально розроблені та виготовлені верстати з ЧПУ. Не менш важливим є і те, що кожен насос проходить як гідростатичні, так і експлуатаційні випробування на нашому випробувальному стенді, щоб максимально наблизити їх до реальних умов експлуатації.

Компанія Houttuin сертифікована за стандартом ISO 9001 і має виробничі потужності в Монро, Північна Кароліна та Олвейлер, Індія, Даман.


CIRCOR | Houttuin
houttuin

CIRCOR постачає рішення, орієнтовані на клієнта, на стратегічних глобальних ринках, де складні завдання, суворі умови та ситуації з високими ставками потребують точної роботи та надійності. Доставка туди, де відмова неможлива, CIRCOR | Houttuin пропонує клієнтам портфоліо насосних продуктів та систем, а також великий досвід та знання у критичних галузях застосування.

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

ТЕПЛОПЕРЕДАЧА

Теплопередача

Тільки на початку 1960-х років інженери почали використовувати мінеральну олію як безнапірний теплоносій у промислових масштабах. З того часу термальні масла стали кращим теплоносієм у всьому світі, що значно зменшило важливість гарячої води. Компанія ALLWEILER була частиною цієї тенденції з «першого дня», і оскільки ми побудували перший «термомасляний насос», ми швидко стали лідером німецької галузі в цій галузі. Використовуючи цей досвід як основу, ALLWEILER розширила свою діяльність на міжнародному рівні в цьому сегменті ринку. Infraserv 150X108За останні п'ятнадцять років було збудовано та введено в експлуатацію понад 100 000 термомасляних насосів. Сьогодні ALLWEILER контролює 25% світового ринку, що робить її одним із основних гравців у галузі. Теплові масляні насоси ALLWEILER використовуються практично у всіх промислово розвинених країнах світу.
Однак не нехтують використанням гарячої води. Компанія ALLWEILER розробила нове покоління насосів, що добре підходять для фізичних характеристик обох рідин.
Нова серія ALLHEAT ® є однією з небагатьох конструкцій насосів на ринку, які (без будь-Allheat 150X183яких змін!) Можуть перекачувати термомасло з температурою до 350 °C або гарячу воду з температурою приблизно до 207 °C. Крім того, ALLHEAT ® можна використовувати із сучасними синтетичними термальними оліями з дуже низькою в'язкістю практично без обмежень. Більше універсального насоса ви не знайдете!

Allweiler


Насосні технології світового рівня
Найстаріший німецький виробник насосів, заснований у 1860 році, Allweiler GmbH сьогодні є лідером європейського ринку та технологій у галузі рішень для перекачування рідин для суднобудування, енергетики та спеціальних промислових застосувань. Асортимент нашої продукції не має собі рівних в галузі і включає відцентрові, пропелерні, шпиндельні та гвинтові насоси, а також повні насосні системи. Ми також виробляємо перистальтичні насоси та подрібнювачі . На додаток до наших насосів та систем марки Allweiler ми продаємо насоси та рішення нашої родинної компанії Zenith – шестерні насоси.
Рішення для задоволення ваших потреб
Ми досягли успіху, ставлячи потреби наших клієнтів як головний пріоритет при розробці кожного окремого продукту Allweiler. Наші клієнти мають вигоду з глибоких знань насосних технологій та досвіду роботи з рідинами, накопиченого поколіннями. Вони знають, що наші насоси виготовляються для конкретних областей застосування, і довіряють якості і надійності насосів Allweiler. Ми підтримуємо наші насоси експертними, персональними, виїзними та комплексними послугами.

+380 504078334

Замовити та купити промислові насоси Allweiler, Imo, Houttuin/Circor, європейської якості в АЛЛЬГРУП-УКРАЇНА з доставкою та гарантією в Україні. Найвищі стандарти якості, швидка доставка та гарантована надійність вашого обладнання. Обирайте якість для вашого бізнесу! 

Про нас

«АЛЛЬГРУП-Україна» — продаємо насоси промислового призначення від провідних європейських та американських виробників. Наше обладнання використовується практично у всіх сферах промисловості – від металургії, енергетики до харчової та фармацевтичної індустрії.

Підпишіться