• 03039, м. Київ, вул. Голосіївська 7
  • (044) 229-91-22

ARGAL

Насоси ARGAL (Італія)

Image

Насосні технології світового рівня


Хімічні відцентрові та мембранні насоси італійської компаніі Argal призначені для перекачування агресивних, їдких, горючих та вибухонебезпечних рідин у тому числі лугів, кислот, забруднених хімічних стоків, розчинників, соляних розчинів та олій. Робочі поверхні насосів виготовляються із спеціальних матеріалів, що відрізняються високою корозійною стійкістю до кислот. На підприємствах хімічної та фармацевтичної промисловості, де не справляється звичайне насосне обладнання, використовують насоси компаніі Argal
Насоси Argal виготовляються з спеціальних термопластичних полімерних сплавів, стійких до корозії. Насоси здатні працювати в температурному діапазоні від - 40 до +120 градусів за Цельсієм , потужність до 1600м3 / год і висота подачі до 150 метрів, і повністю виключають ймовірність раптових витоків рідини, що перекачується.
Хімічні відцентрові насоси із пластику з магнітною муфтою від компанії Argal дозволяють швидко та безпечно перекачувати будь-які рідини та захищені від стрибків тиску всередині системи.
Як правило, основною причиною несправності насосного обладнання є ущільнювачі, які в результаті роботи з агресивними рідинами зношуються. Інженери компанії Argal продумали конструкцію з магнітною муфтою яка дала можливість відмовитися від використання ущільнень, що значно підвищує термін експлуатації обладнання та знижує ймовірність раптової поломки.
В Україні офіційним дестрибютером компанії ARGAL являється ТОВ «АЛЬЛЬГРУП-Україна».
Купуючи хімічні відцентрові та мембранні пневматичні насоси у компанії "АЛЬГРУП-Україна", ви отримуєте оригінальну продукцію провідних європейських виробників за конкурентною ціною!

ARGAL
Image

Основною місією ARGAL є безперервне та постійне технологічне вдосконалення, слідуючи шляхом інновацій, а не наслідування, з метою пропозиції все кращих технічних та інженерних характеристик, спрямованих на досягнення рекордів продуктивності та забезпечення адекватних відповідей на динамічні потреби ринку, що шукає якість реалізації на «сучасному». рівні». На сьогоднішній день компанія має широкий асортимент насосів різних конструкцій для промислового застосування, що вимагають температури від -40 до +200°С, з продуктивністю до 1600 м 3 /год і напором більше 100 м.

Галузі використання

ОКЕАНІЧНІ ПАРКИ ТА АКВАРИУМИ

ОКЕАНІЧНІ ПАРКИ ТА АКВАРІУМИ

Parchi Acquari Marini Settore Argal PumpsОдин з найважливіших ринків для Argal, акваріумів та аквапарків вимагає ефективних і надійних систем, включаючи насоси, для керування морською водою за певної температури та певних складових характеристик. Наші склопластикові насоси SATURN ідеально підходять для роботи як впускні або перекачувальні насоси. Завдяки повній стійкості до корозії та оптимальної продуктивності насоси Saturn забезпечують безперервну та ідеальну роботу з транспортування морської води та збереження морської фауни та флори. Аерація (Акваріуми та парки) Фаза аерації, під час якої надлишок вуглекислого газу та азоту видаляється з води, вимагає аераційного насоса для всмоктування повітря з метою зниження рівня CO2.


SATUR Nevo загального використання

Розповсюдження (Акваріуми та парки)
Тепловий або охолодний насос подає очищену воду в резервуари або басейни, підтримуючи швидкість потоку та температуру, придатну для морського довкілля.

SATUR Nevoзагального використання, Frontiera з поліпропілена,  Frontiera  E-CTFE Halar®

Фільтрування (Акваріуми та парки)
Після всмоктування морська вода транспортується в резервуар, де відфільтровується для видалення всіх залишків і відходів, які можуть бути шкідливими для довкілля морських тварин.

Забір морської води (Акваріуми та парки)
Морська вода збирається занурювальними насосами і зберігається у великих резервуарах для очищення. ARGAL пропонує ефективний, безпечний і стійкий до корозії продукт: SATURNsub, відцентровий занурювальний насос, повністю виготовлений зі скловолокна.

 

ARGAL


Насосні технології світового рівня

Горизонтальні або вертикальні, самовсмоктувальні або занурювальні, відцентрові насоси ARGAL виготовляються з добірних та високоякісних термопластів та скловолокна для перекачування найагресивніших та найтвердіших рідин.Ця серія насосів може використовуватись для технологічних процесів або допоміжних завдань.

За останнє десятиліття ARGAL зосередився на відділі досліджень та розробок та на виробничих процесах для реалізації проектів FRP. Сьогодні компанія пропонує повний спектр високоякісних та високоефективних насосів зі склопластику, від AODD до відцентрових та насосних типів, що відповідають вимогам морської води та корозійно-активних середовищ.

+380 504078334

Замовити та купити промислові насоси Argal, європейської якості в АЛЛЬГРУП-УКРАЇНА з доставкою та гарантією в Україні. Найвищі стандарти якості, швидка доставка та гарантована надійність вашого обладнання. Обирайте якість для вашого бізнесу! 

Про нас

«АЛЛЬГРУП-Україна» — продаємо насоси промислового призначення від провідних європейських та американських виробників. Наше обладнання використовується практично у всіх сферах промисловості – від металургії, енергетики до харчової та фармацевтичної індустрії.

Підпишіться