• 03039, м. Київ, вул. Голосіївська 7
  • (044) 229-91-22

ALLWEILER

ALLWEILER

Image

Насосні технології світового рівня


Компанія ALLWEILER виробляє насоси з 1860 року, що робить її старішим виробником насосів у Німеччині.

У 1860 році Готтхард Аллвайлер винайшов пожежний крильчастий насос, заповнивши прогалину на ринку. Майже 160 років потому новаторський дух пана Альвайлера живе в CIRCOR. Наша історія багата технологічними, дизайнерськими та виробничими інноваціями, які формують сучасний прогрес і відповідають потребам ринку рішень для транспортування рідин у всьому світі.

Сучасні клієнти Allweiler отримують переваги від спеціальних знань про насоси, які охоплюють покоління. Незалежно від середовища, яке вони перекачують, вони з упевненістю можуть знайти найбільш підходящий насос або систему для роботи з цим. Це пояснюється тим, що насоси Allweiler точно підібрані для кожної конкретної галузі застосування та відповідають найсуворішим стандартам якості та надійності. Неперевершена надійність і ефективність кожного насоса є метою акредитованої системи забезпечення якості Allweiler.

Від заснування ливарного цеху, що належить компанії, що виготовляє високоякісні виливки з матеріалів, доступних лише через Allweiler, до досягнення світового лідерства в технології відцентрових і об’ємних насосів, ми забезпечили клієнтам високу технічну та економічну цінність, одночасно знизивши їх загальну вартість володіння цінних активів, десятиліття за десятиліттям.

 

Image
Image

Тепер, будучи частиною сімейства перевірених часом промислових брендів CIRCOR, Allweiler підтримується операційною синергією та міжнародними структурами продажів, які роблять компанію більш гнучкою та орієнтованою на клієнта, ніж будь-коли раніше. Нашим численним клієнтам у всьому світі ми раді запропонувати всі необхідні ресурси, куди б вони не привели їх. Наш широкий асортимент продукції доповнюється персональними, компетентними консультаціями на місці та комплексним обслуговуванням після продажу. CIRCOR розмовляє мовами своїх клієнтів і розуміє їхні ділові та нормативні вимоги.

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

ТЕПЛОПЕРЕДАЧА

Теплопередача

Тільки на початку 1960-х років інженери почали використовувати мінеральну оливу як безнапірний теплоносій у промислових масштабах. З того часу термальні масла стали кращим теплоносієм у всьому світі, що значно зменшило важливість гарячої води. Компанія ALLWEILER була частиною цієї тенденції з «першого дня», і оскільки ми побудували перший «термомасляний насос», ми швидко стали лідером німецької галузі в цій галузі. Використовуючи цей досвід як основу, ALLWEILER розширила свою діяльність на міжнародному рівні в цьому сегменті ринку. Infraserv 150X108За останні п'ятнадцять років було збудовано та введено в експлуатацію понад 100 000 термомасляних насосів. Сьогодні ALLWEILER контролює 25% світового ринку, що робить її одним із основних гравців у галузі. Теплові масляні насоси ALLWEILER використовуються практично у всіх промислово розвинених країнах світу.
Однак не нехтують використанням гарячої води. Компанія ALLWEILER розробила нове покоління насосів, що добре підходять для фізичних характеристик обох рідин.
Нова серія ALLHEAT ® є однією з небагатьох конструкцій насосів на ринку, які (без будь-Allheat 150X183яких змін!) Можуть перекачувати термомасло з температурою до 350 °C або гарячу воду з температурою приблизно до 207 °C. Крім того, ALLHEAT ® можна використовувати із сучасними синтетичними термальними оливами з дуже низькою в'язкістю практично без обмежень. Більше універсального насоса ви не знайдете!

Allweiler


Насосні технології світового рівня
Найстаріший німецький виробник насосів, заснований у 1860 році, Allweiler GmbH сьогодні є лідером європейського ринку та технологій у галузі рішень для перекачування рідин для суднобудування, енергетики та спеціальних промислових застосувань. Асортимент нашої продукції не має собі рівних в галузі і включає відцентрові, пропелерні, шпиндельні та гвинтові насоси, а також повні насосні системи. Ми також виробляємо перистальтичні насоси та подрібнювачі . На додаток до наших насосів та систем марки Allweiler ми продаємо насоси та рішення нашої родинної компанії Zenith – шестерні насоси.
Рішення для задоволення ваших потреб
Ми досягли успіху, ставлячи потреби наших клієнтів як головний пріоритет при розробці кожного окремого продукту Allweiler. Наші клієнти мають вигоду з глибоких знань насосних технологій та досвіду роботи з рідинами, накопиченого поколіннями. Вони знають, що наші насоси виготовляються для конкретних областей застосування, і довіряють якості і надійності насосів Allweiler. Ми підтримуємо наші насоси експертними, персональними, виїзними та комплексними послугами.

+380 504078334

Замовити та купити промислові насоси Allweiler, Imo, Houttuin/Circor, європейської якості в АЛЛЬГРУП-УКРАЇНА з доставкою та гарантією в Україні. Найвищі стандарти якості, швидка доставка та гарантована надійність вашого обладнання. Обирайте якість для вашого бізнесу! 

Про нас

«АЛЛЬГРУП-Україна» — продаємо насоси промислового призначення від провідних європейських та американських виробників. Наше обладнання використовується практично у всіх сферах промисловості – від металургії, енергетики до харчової та фармацевтичної індустрії.

Підпишіться